| Numer części producenta | 1494006-00-A |
|---|---|
| Materiał | Plastikowe |
| Typ dopasowania | Bezpośrednia wymiana |
| Styl montażu | Śruby |
| Numer części producenta | 1494045-00-A |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo ABS |
| Typ dopasowania | Bezpośrednia wymiana |
| Styl montażu | Śruby |
| Moc znamionowa AC | 300 W |
|---|---|
| Pojemność | 266,4 Wh |
| Wskazanie zasilania | wyświetlacz LCD LCD |
| Wejście ładowania słonecznego | 18-23 V/3 A (maks. 60 W) |
| Numer części producenta | 1494045-00-A |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo ABS |
| Typ dopasowania | Bezpośrednia wymiana |
| Styl montażu | Śruby |
| Standard wykonawczy | IEC 62196 Typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Prąd znamionowy | 32A/1 faza |
| Moc znamionowa | 7kW |
| Moc znamionowa AC | 300 W |
|---|---|
| Pojemność | 266,4 Wh |
| Wskazanie zasilania | wyświetlacz LCD LCD |
| Wejście ładowania słonecznego | 18-23 V/3 A (maks. 60 W) |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Aktualny | 32A |
| Moc | 22kW |
| Numer części producenta | 1077391-00-F |
|---|---|
| Część zabytkowa | - Nie, nie. |
| Kolor soczewki | Nie ma żadnych śladów. |
| Uniwersalne dopasowanie | - Nie, nie. |