| Standard wykonawczy | SAE J1772 typ 1 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 110V-240V |
| Prąd znamionowy | 40A |
| Moc znamionowa | 9kw |
| Kolor | Czarny biały |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 500-1000 V prądu stałego |
| Aktualny | 400A |
| Moc | 175kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Wtyczka ładowania | Typ 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,12,16,20,24,28,32A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 7,36 KW |
| Kabel wejściowy | 1M, przewodowy |
| Wtyczka ładowania | typ 2 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,12,16,20,24,28,32 A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 7,36 KW |
| Długość kabla | 5M |
| Wtyczka ładowania | typ 2 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,10,12,14,16A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 11,04 KW |
| Długość kabla | 5M |
| Wtyczka ładowania | typ 2 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,12,16,20,24,28,32A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 22,08 KW |
| Długość kabla | 5M |
| Wtyczka ładowania | Typ 1 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8, 10, 12, 14, 16A, 20, 24,28, 32A, 36A, 40A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 9,6 KW |
| Długość kabla | 7,4m |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 500-1000 V prądu stałego |
| Aktualny | 400A |
| Moc | 175kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 500-1000 V prądu stałego |
| Aktualny | 400A |
| Moc | 175kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Numer części producenta | 1077372-00-K |
|---|---|
| Część zabytkowa | - Nie, nie. |
| Kolor soczewki | Nie ma żadnych śladów. |
| Uniwersalne dopasowanie | - Nie, nie. |
| JASNY KOLOR | Zimna biel |