| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Moc znamionowa | 7,36 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Moc znamionowa | 7,36 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Standard wykonawczy | IEC 62196 Typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Prąd znamionowy | 32A/1 faza |
| Moc znamionowa | 7kW |
| Kolor | Biało-czarny |
| Mieszkania | Termoplastyczny |
|---|---|
| Napęd nominalny | prąd stały 1000 V |
| Aktualny | 150A |
| Rezystancja styku | Maks. 0,5 mΩ |
| Długość kabla | 0.5M ((Kustomowalne) |
| Standard wykonawczy | IEC 62196 Typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Prąd znamionowy | 16A/1 faza |
| Moc znamionowa | 3,5kW |
| Kolor | Biało-czarny |
| Mieszkania | Termoplastyczny |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | prąd stały 1000 V |
| Aktualny | 150A |
| Rezystancja styku | Maks. 0,5 mΩ |
| Żywotność wtyczki | >5000 razy |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Moc znamionowa | 7,36 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Moc znamionowa | 3,68 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Moc znamionowa | 3,68 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Standard wykonawczy | IEC 62196 Typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 480V |
| Prąd znamionowy | 16A/3 fazy |
| Moc znamionowa | 11kw |
| Kolor | Czarny |