| Wtyczka ładowania | Typ 1 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8, 10, 12, 14, 16A, 20, 24,28, 32A, 36A, 40A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 9,6 KW |
| Długość kabla | 7,4m |
| Wtyczka ładowania | Typ 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,12,16,20,24,28,32A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 22,08 KW |
| Kabel wyjściowy | 5M |
| Wtyczka ładowania | SAE J1772 typ 1 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 110-240 V |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Moc znamionowa | 3,5kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Standard wykonawczy | SAE J1772 typ 1 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 110V-240V |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Moc znamionowa | 7kW |
| Kolor | Czarny biały |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Aktualny | 32A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Aktualny | 32A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Aktualny | 32A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Aktualny | 32A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 110-250 V (prąd przemienny) |
| Aktualny | 80A |
| Moc | 19 kWh |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |