| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |
| Mieszkania | Termoplastyczny |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | prąd stały 1000 V |
| Aktualny | 150A |
| Rezystancja styku | Maks. 0,5 mΩ |
| Żywotność wtyczki | >5000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250 V AC |
| Aktualny | 60A |
| Moc | 10 kW |
| Kolor | Czarny czerwony |
| Mieszkania | Termoplastyczny |
|---|---|
| Napęd nominalny | prąd stały 1000 V |
| Aktualny | 150A |
| Rezystancja styku | Maks. 0,5 mΩ |
| Długość kabla | 0.5M ((Kustomowalne) |
| Mieszkania | Termoplastyczny |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | prąd stały 1000 V |
| Aktualny | 150A |
| Rezystancja styku | Maks. 0,5 mΩ |
| Żywotność wtyczki | >5000 razy |
| Wtyczka ładowania | Typ 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,10,12,14,16A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 11,04 KW |
| Kabel wejściowy | 1M, przewodowy |