| Wtyczka ładowania | Typ 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,10,12,14,16A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 11,04 KW |
| Kabel wejściowy | 1M, przewodowy |
| Wtyczka ładowania | typ 2 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,12,16,20,24,28,32 A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 7,36 KW |
| Długość kabla | 5M |
| Wtyczka ładowania | Typ 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,10,12,14,16A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 11,04 KW |
| Kabel wejściowy | 1M, przewodowy |
| Standard wykonawczy | IEC 62196 Typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Prąd znamionowy | 16A/1 faza |
| Moc znamionowa | 3,5kW |
| Kolor | Biało-czarny |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 500-1000 V prądu stałego |
| Aktualny | 400A |
| Moc | 175kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 500-1000 V prądu stałego |
| Aktualny | 400A |
| Moc | 175kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | prąd stały 500 V |
| Aktualny | 200A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 110-250 V (prąd przemienny) |
| Aktualny | 80A |
| Moc | 19 kWh |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 110-250 V (prąd przemienny) |
| Aktualny | 80A |
| Moc | 19 kWh |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | prąd stały 500 V |
| Aktualny | 200A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |