| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Moc znamionowa | 3,68 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Wtyczka ładowania | Typ 1 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8, 10, 12, 14, 16A , 20, 24,28, 32A, 36A, 40A, 44A, 48Aregulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 11,52 KW |
| Długość kabla | 7,4m |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 230V / Jednofazowy |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Moc znamionowa | 3,68 kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 200-250V |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Moc znamionowa | 7kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Wtyczka ładowania | IEC 62196 typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 200-250V |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Moc znamionowa | 3,5kW |
| Moc wejściowa | 250 V Maks |
| Mieszkania | POM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Aktualny | 32A |
| Moc | 22kW |
| Żywotność wtyczki | > 10000 razy |
| Standard wykonawczy | SAE J1772 typ 1 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 110V-240V |
| Prąd znamionowy | 48A |
| Moc znamionowa | 11kw |
| Kolor | Czarny biały |
| Mieszkania | Termoplastyczny |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | prąd stały 1000 V |
| Aktualny | 150A |
| Rezystancja styku | Maks. 0,5 mΩ |
| Żywotność wtyczki | >5000 razy |
| Standard wykonawczy | IEC 62196 Typ 2 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 250V |
| Prąd znamionowy | 32A/1 faza |
| Moc znamionowa | 7kW |
| Kolor | Biało-czarny |
| Wtyczka ładowania | typ 2 |
|---|---|
| Wytrzymać napięcie | 3000 V |
| Prąd wejściowy/wyjściowy | 8,12,16,20,24,28,32A regulowane |
| Maksymalna moc wyjściowa | 7,36 KW |
| Długość kabla | 5M |